Ślub, pierwsza komunia, chrzciny czy jubileusz – to tylko niektóre z uroczystości, wymagających zaproszenia gości w odpowiedniej formie. Zwykle wtedy zaczynamy poszukiwanie najlepszych etykietek z wypisanym tekstem, uzupełnionym jedynie o nazwisko gościa, datę, godzinę i adres uroczystości.
Czasem jednak warto pomyśleć o niepowtarzalnych zaproszeniach, które będą nie tylko informowały o zbliżającej się okazji, lecz także mogą być doskonałą i stylową pamiątką.
Druk zaproszeń jest obecnie prostszy, niż myślisz! My pomożemy Ci stworzyć idealne zaproszenia na Twoją okazję.
Wykonamy zaproszenia według Twojego projektu.
Czasem zdarza się tak, że wpadnie nam do głowy idealny pomysł na wydrukowanie zaproszenia, ale nie wiemy, jak i gdzie go zrealizować. Nasze Studio to najlepsze miejsce na spełnianie Twoich marzeń o perfekcyjnych wydrukach. Zamawiając personalne zaproszenia, możesz wybrać szereg parametrów, które sprawią, że będą one niepowtarzalne. To, że konieczny jest wybór odpowiedniego formatu, wydaje się oczywiste, jednak warto pamiętać, że należy też pomyśleć o konkretnym podłożu.
W naszej firmie oferujemy Ci wiele możliwości. Możesz zdecydować się na druk zaproszeń na papierze kredowym (mat lub błysk – 350 g) lub satynowym (300 g).
Do wyboru jest także karton Arkitika – 300 g. Potrzebujesz więcej? Proponujemy Ci wybór ponad 80 podłoży o różnej gramaturze i kolorze. Jeśli nie wiesz, na jakim papierze wydrukować zaproszenia, skontaktuj się z nami. Zapraszamy.